.Sağlıkcı CİN ler – OmerHoca

Sağlıkcı CİN ler

Şifa hadimleri ile yapılan çalışma ne yazık ki herzaman işe yaramamaktadır.Frekans ve Hadim davetnamesi yazılması kişi’nin kaderinde Sağlıkla ilğili kesin hüküm var ise bunu kimse değiştiremez. İyileşme şifa akdedilmiş kişi’nin sağlıklı yaşam için gereken dersi alıp tekrar kaldığı yerden devam etmesi öngörülüyorsa En ağır hastalıklar dahi son bulmaktadır.İlk Başta KANSER, LÖSEMİ, EPİLEPSİ, zor sonuç alınan fiziki sorunlardır. Bu yazıyı okuyan kimse Tıp yolundan ayrılmamalı.Tıp alanında çare bulamıyanların deneyebileceği bir yol olduğu unutulmamalı.

Ömer bey Şimdiye kadar çok fazla sonuç alsada her hastayıda kabul etmemekte bunun bir nedenide hadimlerin onayı.Ömer hoca bu konuda çok titiz. Yorumlar kısmında iyileşen hastalarda olacaktır.  Ömer Hoca eğer tedavi ve desteğe kabul ederse ,Tedavinizin olumlu sonuç verme ihtimali çok yüksektir.Kaybedeceğiniz bir şey olmıyacak kazanacağınızın yanında kaybınızın sözü bile edilemez.

Dünyada ve Tarihte Sağlıkla ilğili marjinal tedavi yöntemleri kullanılmıştır. Ömer Hoca Sağlık konusunda alışılmışın dışındaki Alternatiflere karşı iz bırakan çalışmalar yapmıştır.Göreceksiniz

hakkında Belqhyx45

bir daha bak

Ömerhocadan bedava_rukye

BEDAVA 1 gecelik RUKYE

ADINIZ ANA ADINIZI DOĞUM TARİHİNİZ MESLEĞİNİZ NERELİSİNİZ NE İŞ YAPIYORSUNUZ VE EN SON BİR RESMİNİZİ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *