.Benim Gazete röportajımı kullanan sahte medyumlar bile var! – OmerHoca

Benim Gazete röportajımı kullanan sahte medyumlar bile var!

Benim Gazete röportajımı kullanan sahte medyumlar bile var! Burdada Basın mensubu benimle konuşuyor resimler gazetede yayınlandı bu Resimleri gazetedeki fotografı dahi alıp kendi sosyal medyasında yayınlıyanlar var DİKKAT edin!
Türkiyede Takli edilen TEK medyum Hoca Ömer hocamız başka taklitleri yoktur.Neden sadece medyumömer hocamız taklit edilir hiç düşündünüzmü?
İsmi Ahmet mehmet olanlarda artık mömer hoca adını kullandıkları gibi utanmadan hocamızın resmini arsız utanmazca kullanmaktalar.

Sizlerde Taklit sayfa ve sosyal medya hesaplarını rastlarsanız ömer hocamıza whatsapp tan yazın.Hem emğe sayğı hemde Sizin gibi çare arayanlar bir kaç bin irasını kaptırmazlar.

Sahte Medyum Tuzağına dikkat edin. ADIMI KULLANAN telefon açıp ben ömer hocayım taklitlerine DİKKAT! Umutlarınız ve Paranız boşa gitmesin..Ömer hoca .¨ HERŞEYİN EN DOĞRUSUNU RABBİM BİLİR ¨ Yıllardır taklitleri yapılır hoca’nın ..Onlarca medyum , sayfa bilğilerini kopyalar.Yıllardır sitedeki yazıları Kopyalanır ahkam kesilir ,kopyalıyanlar o kadar tembelki satır içlerindeki ömer hoca kelimelerini dahi silmeye akıl edemezler o kadar tembellerin içinde elbette cin gibi olanlarıda var.Spin denen proğramla kelimelerin yerlerini değiştirip sayfalarında yayınlarlar.Kitaplarda onun makaleleri bazı dürüst kişilerce adı verilip yayınlanır bazende es geçilir kendileri yazmış gibi hırsızlıklar yapılır.Onca taklitler içinde biri ise çok ilğinç.Adam kendi ismini medyumolcay diye yazmış ama resim ömer hocamızın resmi Sorduğumuzda ¨ O resimle iş yapıyorum deme pişkinliğini gösteren zat Siber suçlara Şikayet edildiğinde Ne telefon’un izi bulundu ( Sahte adla alınan Sim kart)nede Açık adresi bulunamadı.Adı olcayda değildi..Bedirhan hoca adı ile İnsanları suistimal eden kişi ise Yerel bir Antalya gazetesi’nin ömer hocayla yaptığı Roportajı’nın resmi kullanılmış. Arabistan ulusal kanalı yazmış …Daha nice örnekler var sadece 2 örnek sizleri azda olsa bilğilendirecektir.

Bu HESAPLARIN HİÇ BİRİ ÖMER HOCAYA AİT DEĞİL! bakın Resimler bana ait yazılar benim sayfama yazılmış mesajlar ama hesap isimleri Medyum mustafa medyum olcak medyum burak me…….

Bu HEAPLARIN HİÇ BİRİ ÖMER HOCAYA AİT DEĞİL!

Biri Bedirhan hoca oldu bazende Medyum Olcay oldu bu sahtekarlık Silsilesi bitmedi bitmiyecek.Evimde Gazeteciyle röportaj resmimi dahi kullanacak kadar Onur yoksunu.

Bu HEAPLARIN HİÇ BİRİ ÖMER HOCAYA AİT DEĞİL!

Medyum Olcay denen Sahte hesap sahibi Benin Resmimi Sosyal medyada kullanıyor veneden kullandığını yüzsüzce anlatıp sırıtması ayrı bir mahlukatlık farazası . ..Telefonunda ki kim olduğu bulunamayan kişi ise ÖYLE PİŞKİN ki ¨Adamın Tipi çok inandırıcı Sayesinde parada kazandım¨ deme yüzsüzlüğünü gösterecek kadar densizdi.

DDos saldırısı ile Ömer hocamızın her yıl sayfaları 5-6 kez çökertilir.Para karşılığı sitelere saldırı yaptırılırlar.Ve hepside malesef kazaya kurban giderler.Bu kazazedelerin resim ve hastane raporları birkaç ay sonu yayınlanacak.


hakkında Belqhyx45

bir daha bak

musqayamayolu_medyummer

Muska kelimesinin aslı “nüsha”dır

MUSKA Bazı hastalıkları, kötülükleri ve nazarı uzaklaştırmak için boyna asılan veya üstte taşınan yazılı kağıt; …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *